Нам потрібна третя революція! Вакарчук зробив неочікувану заяву

Лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук, який знову вирішив спробувати свої сили в політиці, заявив, що країні потрібна нова революція – в головах українців. Він зауважив, що саме зміни в думках людей є його завданням.

Співак в інтерв'ю журналістці Соні Кошкіній зауважив, що має політичний план і він в процесі розробки.

"Нам зараз потрібна третя революція, але революція в головах. Це одне з найбільших завдань, яке я бачу за собою. Це мета і місія, яку я відчуваю. Зробити так, щоб швидше відбулася революція в наших головах. В головах нових політиків, і в головах виборців", – наголосив Вакарчук.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Артист додав, що його не влаштовує швидкість змін в Україні, і звинуватив у цьому "старий клас політиків, політична культура яких не дозволяє нам рухатися швидше". Тому, 40 мільйонам українців потрібні справжні зміни.

Моє завдання – щоб до влади прийшло якомога більше молодих професіоналів, для яких інтереси держави і справедливість – понад усе. В українській політиці бачимо багатьох молодих людей, у яких абсолютно радянське або пострадянське сприйняття світу. І це велика проблема,
– відзначив співак.

Тому, йому важливо згуртувати молодих у своїх принципах людей, які би мали інтереси держави вищі за власні.

Відповідаючи на запитання щодо його плану змін в Україні, музикант сказав: "Коли я буду готовий його назвати, я обов'язково це зроблю". Вакарчук зазначив, що цей план у процесі розроблення.

"Тут не може бути швидких рішень, не може бути однозначностей… Занадто багато навколо тих, хто каже: "Я знаю, я вмію, я інший, тепер точно буде по-іншому"… Я звик робити крок тільки тоді, коли я не можу його не зробити. І це буде так і в цьому випадку", – заявив Вакарчук.

У січні 2019 року Вакарчук повідомив, що розчарований нинішнім станом української політики і хоче привести туди якомога більше нових осіб. "Я у справі. Ви дізнаєтеся найближчим часом", – зазначив Вакарчук. Співак додав, що "влада, як така, його не хвилює". 

Варто зазначити, що Святослав Вакарчук офіційно заявив, що участь у виборах президента 2019 року він брати не буде. Артист пояснив, що його не цікавить президентський пост та влада, а лише реальні зміни в країні. Він додав, що зараз, у джинсах, "може зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку". Тому, Вакарчук планує працювати над тим, щоб проєвропейські сили перемогли в Україні.

Наразі головною інтригою залишається питання, чи піде Вакарчук на парламентські вибори, які відбудуться восени 2019 року.

Источник