Смертельна ДТП у Харкові: ще один потерпілий відмовився від претензій до Зайцевої

Один із постраждалих у резонансній харківській ДТП відмовився від претензій до підозрюваної Олені Зайцевої. Про це повідомив адвокат Зайцевої Євген Мельниченко.

«Один із постраждалих повністю відмовився від претензій і цивільного позову в частині до Зайцевої. У матеріалах справи це є», – зазначив Євген Мельниченко.

Назвать фамилию пострадавшего адвокат отказался, объяснив, что «нужно спрашивать согласие на это самого потерпевшего».

Назвати прізвище потерпілого адвокат відмовився, пояснивши, що «на це потрібна згода самого потерпілого».

Зауважимо, що у квітні від претензій до Зайцевої відмовилася ще одна постраждала – Жанна Власенко, яка на момент аварії була вагітна. Вона отримала від Зайцевої 100 тис. грн компенсації за завдану шкоду.

Зазначимо, що у понеділок на засіданні у справі про резонансну аварію в центрі Харкова суд продовжив Олені Зайцевої та Геннадію Дронову термін тримання під вартою до 5 січня. Крім того, суд отримав результати експертизи про те, де мав зупинитися автомобіль Дронова та на який світлофор водієві треба було орієнтуватися. Результати не оприлюднили в суді. Однак у прокуратурі зазначили, що експертиза підтвердила порушення з боку Дронова.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання


Варто нагадати, що ДТП у центрі Харкова сталася 18 жовтня минулого року. Позашляховик Lexus, за кермом якого перебувала Олена Зайцева, влетів у натовп після зіткнення з Volkswagen Touareg, яким керував Геннадій Дронов. Унаслідок аварії п’ятеро людей загинули на місці, ще один помер у лікарні. Шестеро отримали травми різного ступеня тяжкості.

Источник