“Стверджувала, що йде по трасі додому”: у справі про загибель студентки в лісі на Житомирщині знайшлася невідповідність

Ірина Дворецька, яка замерзла на смерть у лісі на Житомирщині, стверджувала, що йде по трасі додому і з якоїсь причини не захотіла просити допомоги в родичів, яким телефонувала перед зникненням.

Водночас дівчину знайшли зовсім в іншій стороні, у болоті в лісі. На цей нюанс звернули увагу експерти в студії "Говорить Україна". За їхніми словами, або в родині були складні стосунки, або Ірина щось не договорювала.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Як з'ясувалося, після того, як вона вийшла з автобуса, був дзвінок сестрі. "Вона зателефонувала моїй старшій доньці й сказала: мене водій викинув на зупинці, я йду додому по трасі", – згадує батько Яків Дворецький.

Тільки через дві години після того, як пролунав дзвінок, сестра розбудила главу сімейства і повідомила йому про те, що трапилося, той одразу кинувся на пошуки.

Крім того, батько говорить, що дівчина часто пізно поверталася додому, тому він спочатку навіть не хвилювався.

Родичі припускають, що Ірина могла піти в ліс, щоб скоротити шлях, проте визнають, що вона навряд чи просто так вирішила би прогулятися настільки небезпечною місцевістю.

Також у студію прийшли батьки ще однієї загиблої дівчини. Мати й батько 15-річної Наташі звинувачують того ж водія (який віз Ірину) в тому, що він на смерть збив їхню доньку. Натомість чоловік своєї провини не визнає.

Источник