У Зеленського «виправили» ситуацію з імпічментом: «найближчим часом»

Команда обраного президента України Володимира Зеленського збирається виправити головний недолік нашої Конституції

Про це заявив Заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка, передає «РБК-Україна».

«Це найближчим часом. Законопроект про імпічмент президента, про процедуру позбавлення його імунітету – ці законопроекти готові до внесення», – зазначив він.

Більш того, за словами Рябошапки, проект закону про позбавлення депутатів недоторканності також готовий до другого читання.

За його словами, депутати Верховної Ради вже могли за нього проголосувати, але досі уникають цього.

Як повідомлялося раніше, Стало відомо, процедура імпічменту прописана в Конституції, може відбитися на Володимирі Зеленском. Про це в коментарі журналістам розповів політолог Володимир Фесенко.

Путіна зганьбили на всю країну: «Нічого, буде гірше»
Суспільство

Експерт зазначив, що навколо закону про імпічмент вже йде тактична боротьба. Він стверджує, що команда новообраного президента Володимира Зеленського має свої плани і, мабуть, найближчим часом їх представить.

«Є мінімум п’ять законопроектів, що стосуються процедури імпічменту. Верховна Рада може визначити базовий законопроект і винести на розгляд. Якщо парламентарії найближчим часом цього не зроблять, тоді документ внесе новий президент», — заявив він.

Проте, як зазначає Володимир Фесенко, закон про імпічмент – більше страшилка.

«До речі, віце-спікер Оксана Сироїд представила проект закону про президента, який теж необхідний. Але йде психологічна боротьба. У команді Зеленського лякають можливістю розпуску парламенту, а у Верховній Раді – ухваленням закону про імпічмент, який обмежить повноваження президента», — розповідає політолог.

Експерт також заявив, що для спрощення процедури необхідно внести відповідні зміни до Конституції, тому імпічмент, швидше за все, не загрожує ні Порошенку, ні Зеленському.

Нагадаємо, Зеленський після інавгурації показав свою декларацію: «Про це раніше не знали».

Як повідомляла Politeka, Олена Зеленська вразила виглядом: президент опублікував селфи.

Також Politeka писала, що ображений Путін відреагував на жорстке поводження Зеленського: що буде далі.

Источник