“Ходив з ножем по поверху, заходив до всіх класів”: З’явилися нові моторошні подробиці різанини в школі

З’явилися подробиці моторошної НП в білоруській школі, де підліток зарізав учительку і іншого школяра

Біля середньої школи № 2 міста Столбці зараз чергує міліція, учнів випускають з будівлі по черзі. Вчителі попросили батьків забрати дітей. Заняття в школі скасовано.

«За попередніми даними, підозрюваний у нападі учень 10-го класу прийшов в школу близько 7:40. Він поставив портфель і вийшов з кабінету. Потім повернувся і напав на вчительку історії, яка повинна була вести перший урок. За педагога спробували заступитися два однокласника. Вони отримали поранення. Після цього підозрюваний вибіг з класу і зайшов до сусіднього кабінету, де напав на учня 11-го класу. 17-річний школяр в результаті нападу загинув», – повідомив офіційний представник Слідчого комітету Сергій Кабаковіч.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Він також додав, що загиблій вчительці було 50 років. Два постраждалих десятикласника знаходяться в лікарні, їх стан оцінюється як стабільний.

І загиблий, і постраждалі хлопчики добре вчилися, були відмінниками.

Вчителька початкових класів Ірина сім’ю нападника Вадима описує як хорошу і порядну, яка «ніколи ні на яких обліках не стояла». У цій же школі навчається молодша сестра підлітка.

«Хлопчик дуже спокійний, для багатьох шок, що таке сталося. І вчився він добре», – говорить вона.

Загиблу вчительку історії Ірина описує як дуже хорошого фахівця і людину.

За словами вчительки, причину події ніхто не знає.

«Вадим заходив до всіх класів, де можна було відкрити двері. Навіть барикадувалися двері, потім ходив з ножем по третьому поверху, поки його не помітили і не подзвонили в міліцію. Спочатку зайшов в один клас, потім в другій. Хотів втекти через чорний хід – він виявився закритий. Тому на першому поверсі він відкрив вікно – і втік. Затримали біля хозмагазину», – розповіла вчителька.

Источник