“Є життя до і після”: Зірка ”Дизель шоу” вперше показав себе після аварії

Актор гумористичного "Дизель Шоу", котрий 20 жовтня потрапив в ДТП, яке забрало життя актриси Марини Поплавської, вперше показав себе після масштабної аварії, також зворушливо звернувшись до прихильників.

Зірка "Дизеля" Євген Сморигін зняв себе на відео, де щиро подякував усім тим, хто підтримував їхню команду і допомагав впоратися з трагедією. При цьому очі Сморигін блищали від сліз. Свій ролик він опублікував у Instagram.

"Спасибі вам всім за слова підтримки на нашу адресу! Ваша віра, ваша любов окрилює, додає сил, і сподіваюся, надихне на майбутні концерти! Поки рано говорити, про що чомусь конкретному, всім потрібно відійти фізично і тим більше морально", – висловився Євген.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання


Шанувальники були стривожені і зворушені зверненням актора, залишивши під його відео масу коментарів з побажаннями швидкого одужання і словами підтримки.

"Є життя до і після. Дуже віримо і бажаємо вам скоріше зміцніти", – написали шанувальники, додавши, що дуже переживають за артистів: "Вся країна на нервах".

Варто нгадати, що у четвер, 25 жовтня, учасник студії "Дизель шоу" Олег Іваниця повідомив про намір покинути проект після ДТП і смерті колеги Марини Поплавську. Як зізнався артист, ця втрата стала для нього сильним ударом, себе на сцені шоу він більше не бачить.

Пізніше під постом Іваниці почалися активні дискусії про ймовірність того, що проект "Дизель шоу" покинуть і інші учасники, в результаті чого він перестане існувати зовсім. У відповідь на це Іваниця записав коротке відеозвернення, в якому запевнив глядачів, що шоу повернеться на сцени і екрани найближчим часом.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Спасибо вам всем за слова поддержки в наш адрес! Ваша вера, ваша любовь окрыляет, прибавляет сил, и надеюсь, вдохновит на будущие концерты! Пока рано говорить, о чем то конкретном, всем нужно отойти физически и тем более морально. #будемжить

Публикация от Евгений Сморигин (@smorigin_evgeni) 8 Ноя 2018 в 3:12 PST

Источник